Loading...

Держдеп США: Америка і Європа мають напрацьований план на випадок, якщо РФ розгорне війну в Україні

Якщо в Україні розгорнеться війна з Росією, проти Кремля можуть посилити санкції, заявив координатор Держдепартаменту США з питань санкцій Деніел Фрід.

США і Європа мають напрацьований план на випадок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це заявив координатор Держдепартаменту США з питань санкцій Деніел Фрід в коментарі українській службі “Голосу Америки”.
“Ми вже публічно заявляли, що в разі якщо війна розгорнеться знову, ми маємо опцію посилення санкцій. Ми це обговорювали з Європою. Ми знаємо, що будемо робити в такому випадку. Але я не дуже хочу вдаватися в деталі сценарію, який може статися. ми обговорювали це з німцями, французами, поляками і британцями. Якщо станеться найгірше – повномасштабне вторгнення в Україну – то у нас є напрацьований план “, – заявив Фрід.

Зараз проходить раптова перевірка боєготовності збройних сил Росії. З 25 по 31 серпня проходила раптова перевірка боєготовності збройних сил Росії. У Пентагоні висловили стурбованість діями Кремля, зазначивши, що “раптова перевірка боєготовності часто відбувається перед масштабними військовими навчаннями в Росії”, також Москва “використовувала військові навчання”, щоб приховати розгортання озброєння в Україні.
26 серпня міноборони Росії в рамках цієї перевірки перекинуло спецназ в Південний військовий округ РФ, який межує зі східними кордонами України, до нього російське оборонне відомство відносить також окупований Крим.
28 серпня українська розвідка повідомляла, що на кордоні з Україною знаходиться близько 41,6 тис. Російських військовослужбовців. війна розгорнеться знову, ми маємо опцію посилення санкцій. Ми це обговорювали з Європою. Ми знаємо, що будемо робити в такому випадку. Але я не дуже хочу вдаватися в деталі сценарію, який може статися. ми обговорювали це з німцями, французами, поляками і британцями. Якщо станеться найгірше – повномасштабне вторгнення в Україну – то у нас є напрацьований план “, – заявив Фрід.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *