Син нового глави АП живе на широку ногу, – ЗМІ

У всіх інтерв’ю екс-губернатор Харківської області, а тепер керівник Адміністрації Президента Ігор Райнін підкреслює, що його сім’я живе скромно, син займається тенісом, а у дружини – малий бізнес. Це підтверджують виписки з реєстру нерухомості, бази прописок громадян України та реєстру підприємств та підприємців, – пише Країна.

Однак, спосіб життя єдиної дитини сімейства Райнін не особливо скромний. Судячи по сторінках Анатолія в соцмережах він одягається в модних бутиках, носить дорогий годинник, вчиться в московському вузі.

Син нового глави АП живе на широку ногу, - ЗМІ

Батьки 17-річного Толика прописані в різних квартирах Харкова, але їх житлоплоща знаходиться в досить непримітних багатоповерхівках. Разом з Анатолієм по одному зареєстровані його мати і батько, у яких є ще крихітний будинок під Харковом. А ось сам Анатолій, схоже, живе в столиці Росії.

7_main

Принаймні це випливає з його аккаунта в “Фейсбуці”. Толя вказав, що закінчив гімназію №46 в рідному місті, а в графі вуз вказав Вищий інститут управління. Це московське навчальний заклад, який готує керівників для підприємств, державних установ. У базі абітурієнтів цього року vistup.info тінейджер не фігурує ні серед зарахованих студентів в українські вузи, ні серед тих, хто подавав документи для вступу. Така ж ситуація з дочками Порошенко, Гройсмана, які закінчили 11 клас, але, судячи з усього, вищу освіту отримуватимуть за кордоном.

Успішний раніше спортсмен (Толік займав 34-е місце серед юніорів у рейтингу тенісистів Європи) більше року не брав участі в змаганнях. Останні його парні поєдинки проходили в 2015 році, повідомляє сайт coretennis.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *