ДЕПУТАТСЬКА ПЕРЕВІРКА ВУКГ. ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТРЕКЕРИ

У свіжому номері газети “Діловий Переяслав” ми пропонуємо увазі наших читачів результати перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Переяслав-Хм. ВУКГ» за 2017 р. та по червень 2018 р. у зв’язку з заявленою збитковістю у звіті керівника ВУКГ. Перевірка проводилася депутатами-членами постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень Ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян, а також постійної комісії з питань бюджету та фінансів. (Перша розповіль була у газеті “Діловий Переяслав” №23 від 11.07.2018р)

Економне використання паливно-мастильних матеріалів. Ефективне використання роботи трекерів.  Як це все робилося у ВУКГ?  А ще дізнаєтеся, які втрати при оплаті послуги по захороненню твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі несла громада міста… адже ВУКГ не приватне, а комунальне підприємство і все, що є на його балансі, купується за бюджетні, тобто гроші платників податків

Депутати, які здійснювали перевірку, вважають за доцільне негайно виправити вказані помилки, які чомусь не помічали і на які не реагували в мерії, і провести роботу щодо контролю використання паливно-мастильних матеріалів та амортизації  транспортних засобів із метою запобігання неефективному використанню коштів на підприємстві.

Але й це ще не все… Чим далі в ліс, тим і дров, як відомо, стає більше. Далі буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *