День трьох вісімок: як його провести

8 серпня 2018 року буде особливим днем, який можна використовувати для “зміцнення основ” життя, а також для захисту від сонячного затемнення 11 серпня.

Про це OBOZREVATEL розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

“У всіх релігіях вісімка вважається священним числом, перш за все, у древніх слов’ян. Вважається, що Абсолют, творець світу, Род Всевишній, прийняв форму священного каменю Алатир, на якому побудований весь всесвіт. Цей камінь має форму восьмиконечної зірки”.

“Вісімка в усіх релігіях є проявом божества, певною основою, на якій стоїть світ, завдяки якій він процвітає. Вважається, що сам бог втілюється в восьмикутній формі, вона завжди символізує божественну присутність”, – пояснив маг.

А поєднання 3 вісімок – символ “проявлення бога в людині”, – розповів він.

08.08.2018 року “корисно будувати і зміцнювати основи, на яких стоїть наше життя”, – порекомендував Ігор Мехеда. Допоможе в цьому молитва, медитація і “життєстверджуючі думки”.

“Це може бути молитва за здоров’я, за те, щоб вдома все було благополучно, щоб худоба давала великий приплід, щоб на полях був урожай і так далі”, – сказав він.

“Це дозволить зміцнити захист і викликати рух вперед”, – пообіцяв маг і зауважив, що ритуал можна проводити цілий день, “від сходу до заходу”.

Повну версію коментаря Ігоря Мехеди слухайте тут:

Нагадаємо, раніше астролог розповів, кому сонячне затемнення 11 серпня може “вдарити по нирках”.

Як пояснив астролог, затемнення буде частковим, співпаде з молодиком і відбудеться в знаку Лева. Його пік припаде на 12:58 за київським часом, але на території України воно не буде спостерігатися.

Водночас Влад Росс попередив: “Найважчим період затемнення буде для знаків Нерухомого Хреста – Тілець, Водолій, Лев, Скорпіон. Їм це затемнення буде “бити по нирках”. З них найскладніше буде Левам і Водоліям”.

Він назвав сфери життя, на яких негативний вплив затемнення позначиться найбільше. Для Левів це взаємини з коханими і рідними, які може “штормити”. Для Водоліїв – сфера партнерських взаємин. Можливі складнощі з прогнозуванням майбутнього.

Для Тільців найбільш вразливою сферою стане фінансова. Вони ризикують стати жертвами шахрайства або втратити велику суму. І, нарешті, Скорпіони можуть зіткнутися з труднощами у взаєминах із керівництвом.

Разом із тим астролог наголосив: усім цим чотирьом знакам період затемнення обіцяє “кармічні зустрічі” – зустрічі з людьми, що призначені долею.

Влад Росс також назвав знак Зодіаку, який відчує на собі негативний вплив затемнення, але “по дотичній”. Це Стрілець. “У них можуть складатися складні ситуації. Їм слід бути дуже обережними, продуктивними і не ризикувати”, – попередив він.

“Решта знаків Зодіаку можуть спати спокійно”, – заспокоїв астролог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *