ЖОДЕН НАРДЕП ДОСІ НЕ ПОДАВ Е-ДЕКЛАРАЦІЮ – ШАБУНІН

Ніхто з українських нардепів так і не наважився заповнити та подати е-декларацію. Таку інформацію в ефірі ICTV озвучив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає телеканал новин “24”.

“Ні один парламентар не подав е-декларацію”, – заявив Шабунін.

При цьому в Національному агентстві з протидії корупції повідомляють про те, що станом на 3 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – 2370 декларацій.

НАЗК: Станом на 3 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – 2370 декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що станом на 3 жовтня 2016 р. в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, нараховується 2370 декларацій.

З них: 1596 декларацій – це щорічні декларації за 2015 р.; 94 декларації – повідомлення про зміни в майновому стані суб’єкта декларування; 590 декларацій– декларації суб’єкта декларування перед звільненням; 51– декларації, подані суб’єктами декларування – кандидатами на посаду; 40 декларацій, подані декларантом після звільнення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *