Loading...

Декларації українських чиновників викличуть Вашингтонський Майдан – Мирослава Гонгадзе

Поки чиновники в США вкалують щодня з ранку до ночі, платять податки, з яких їх уряд допомагає таким бідним країнам, як Україна, чиновники тієї країни запасаються мільйонами під матрацом. Таку заяву зробила сьогодні Мирослава Гонгадзе.

Мені подобаються наші урядовці, чиновники, депутати. Американські міністри і чиновники ще просто не читали українських декларацій. Як дізнаються – можуть влаштувати Вашингтонський Майдан.

Їм і не снилося, що поки вони пахають щодня з ранку до ночі, платять податки, з яких їх уряд допомагає таким бідним країнам, як Україна, чиновники тієї країни запасаються мільйонами під матрацом.

Для загального розуміння нюансів. Віце-президент Байден працював місцевим депутатом багато років, рано овдовів, залишився з двома дітьми на руках. Щодня добирався з сусіднього штату Делавер, де жила його сім’я, на роботу – поїздом. Коли захворів його покійний уже син, Обами йому дали гроші в борг, щоб допомогти сім’ї справитися з витратами.

Loading...

One thought on “Декларації українських чиновників викличуть Вашингтонський Майдан – Мирослава Гонгадзе

  • Жовтень 31, 2016 at 9:17 am
    Permalink

    Назвати прізвище українського Джо Байдена ніхто не може. На жаль. І Вашингтонський майдан неможливий. По одній простій причині. Українці весь час працюють на когось.Потім на себе. Американці працюють на себе, а потім на когось. Причому друге виявляється більшим за перше. Саме тому у нас влада стала засобом для збагачення, а у них влада вже давно перетворилася на спосіб роботи на інших. Давайте думати разом над тим, як нам більше працювати на інших. Тому що на себе працювати ми ще не навчились. Виникає питання – чому? Добре було б почитати в “ДП” думки місцевих громадян, депутатів, всіх, кому це цікаво.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *