Через конфлікт на Донбасі постраждали понад півмільйона дітей, – ЮНІСЕФ

Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) оцінює кількість дітей, які постраждали в результаті конфлікту на Донбасі, в 580 тисяч. Про це йдеться в повідомленні представництва ЮНІСЕФ в Україні.
Фонд представив в Україні глобальну компанію Make a Promise  (“Дай обіцянку”), яка спрямована на збір коштів по всьому світу для гуманітарних програм ЮНІСЕФ, які допомагають дітям, які постраждали від конфліктів і надзвичайних ситуацій.
“Це партнерство допоможе пролити світло на безмовні кризи і конфлікти, які залишаються поза увагою громадськості, але завдають сильні й тривалі страждання дітям – наприклад, такі надзвичайні ситуації, як конфлікт в Україні, від якого постраждали понад 580 тисяч дітей”, – зазначила глава представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.
За даними організації, за 2 роки конфлікту на Донбасі понад 230 тисяч дітей стали вимушеними переселенцями.
У січні ЮНІСЕФ просив донорів надати 54,3 мільйонів доларів для надання в 2016 році допомоги дітям, які постраждали від конфлікту в Донецькій і Луганській областях.
Також голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє про загибель 68 дітей та 186 поранених з початку проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *