Жителів села Банилів на Буковині попередили про ймовірність прориву дамби

Мешканцям порадили підготувати всі необхідні речі та документи на випадок евакуації̈

У Чернівецькій області мешканців села Банилів Вижницького району попередили про ймовірність прориву дамби річки Черемош. Відповідне відео сьогодні з’явилося в інстаграм-пабліку chernivtsigram.

Повідомляється, що вчора ввечері, 12 червня, селом їздив спеціальний автомобіль ДСНС, в якому з гучномовців жителів попереджали про можливий прорив дамби.

«Сказали підготувати всі необхідні речі та документи на випадок евакуації», – розповіли місцеві жителі.

Раніше повідомлялося, що гірська річка може «накрити» 20 сіл Буковини, вода розмиває стару дамбу.

Нагадаємо, сильна гроза, яка пройшла 11 червня у Львові, наробила лиха – повалено понад 150 дерев. Сьогодні і завтра на місцях працюють комунальні служби, щоб все розчистити і забрати. Комунальники працюватимуть і в суботу. Також негода спричинила невеликі підтоплення. Зокрема, було підтоплення на Сихові на мості. Та причина у тому, що на заправній станції закрили дощоприймач. Було підтоплення під’їздів. Управляючі компанії працюють. Також затопило 37 дахів.

Як повідомлялося, у селі Приборжавське Іршавського району Закарпатської області потужна злива з градом 11 червня затопила десятки домогосподарств та зруйнувала чотири мостові переходи. Внаслідок негоди підтоплено подвір’я понад 40 будинків, пошкоджено 2 км дороги, зруйновано чотири мостові переходи.