Loading...

Бутусов: РФ перетворить Донбас в нову Осетію або Абхазію

Журналіст Юрій Бутусов прокоментував підсумки  конференції, що що відбулася в Мюнхені. Він зазначив, що Захід, в тому числі, НАТО і США, заявили про підтримку української сторони. У зв’язку з цим РФ по-своєму на це прореагувала і в односторонньому порядку прийняла рішення про офіційне визнання самопроголошених республік. Тепер, продовжив Юрій Бутусов, варто бути готовим до появи на Донбасі ще однієї гарячої точки.

«Путінський указ є прямою реакцією на мюнхенську зустріч. За підсумками зустрічі Петра Порошенка з американським віце-президентом можна стверджувати, що Вашингтон не має наміру змінювати свою позицію по відношенню до України. Американський президент Дональд Трамп, схоже, вже зробив остаточний вибір. Росія нічого не добилася своїми політичними маневрами, і глави держав-членів НАТО, і німецький канцлер, і американський віце-президент виступили з однією і тієї ж позицією стосовно України », – зазначив Бутусов. Він вважає, що незабаром на Донбасі знову погіршиться ситуація.

«Росія показала свою готовність до односторонніх дій. Якщо Євросоюз і США відмовляться визнавати окупацію Донбасу і вимагатимуть від Києва виконання умов, які вигідні Москві, Путін зробить так, що Донбас стане ще однією гарячою точкою. Точно так було в Придністров’ї, Осетії і Абхазії », – впевнений Бутусов.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *