”Будемо грати першим номером”: у Зеленського розсекретили план повернення Криму

У команді президента України Володимира Зеленського обіцяють нову концепцію по поверненню окупованого Криму, а також злагоджену роботу всіх органів державної влади.

Про це в інтерв’ю Сегодня розповів представник президента в Криму Антон Кориневич. За його словами, останні 5 років влада вела роботу по поверненню Криму досить хаотично.

“Була ситуація, коли кожен займався чимось своїм і не мав якихось спільних позицій. І тому, власне кажучи, один з посилів, який ми зараз несемо – це те, що ми готові співпрацювати з усіма, жодним чином не намагаючись обмежити або зменшити роль інших стейкхолдерів, державних органів і неурядових організацій. Україна повинна почати працювати по Криму більш системно”, – заявив Кориневич.

“Але, крім реакції ми повинні розуміти, що ми зробимо, щоб деокупувати і реінтегрувати Крим, і як ми будемо це робити? Умовно кажучи, якщо Крим завтра вільний і повертається під контроль України, що ми робимо? Що робить конкретний державний орган чи установа? Це, звичайно, робота не одного дня, але треба починати”, – підкреслив Кориневич.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *