Бізнесмени, яких обрали у владу, працюють самі на себе, – економіст

На виборах українці голосували за мільйонерів і вони отримали бізнесменів у владі. Тепер люди чомусь засмучуються і критикують Верховну Раду. Я не думаю, що це скоро закінчиться. Для того, аби змінити щось виборець повинен перестати продаватися на виборах.

Про це в ефірі програми «Vox populi» заявив міністр економіки 1997-1998 рр. Віктор Суслов.

«Зараз всі критикують Верховну Раду. Подивіться на склад, у більшій частині там мільйонери. Це не було секретом. Люди голосували за мільйонерів і вони отримали мільйонерів. Вони отримали бізнесменів у владі, тепер вони засмучуються, що ці депутати-бізнесмени працюють самі на себе. Звісно, що вони працюють самі на себе, бізнесмени завжди працюють так», – зазначив Суслов.

Пан Суслов вважає, що для того щоб змінити щось в країні виборець повинен перестати продаватися на виборах, а уважно вивчати програми і оцінювати людей. Все зміниться в Україні тоді, коли зміняться суспільні настрої, коли люди будуть вибирати на виборах тих, хто здатен відстоювати їх інтереси.

«Я не думаю, що це скоро закінчиться. Для того, щоб привести інших людей до влади потрібен досвід і певна політична культура. Тому в інших країнах бізнесменів не вибирають, там вибирають тих, хто більше хвилюється про інтереси народу», – переконаний екс-міністр.

Окрім цього, він зауважує, що в Україні продовжує діяти несправедлива податкова система. Люди, які мають величезні статки і отримують свої доходи від дивідендів обкладаються меншим податком ніж прості люди, які живуть на мінімальну зарплату.

«Що стосується несправедливості податкової системи я б сказав, що багатії в нашій країні не є людьми найманої праці, вони не отримують заробітню плату, їх доходи це дивіденди. Несправедливо те, що доходи олігархів і найбагатших людей обкладаються податками за пільговою ставкою – 5 % податку на дивіденди, в той час як люди, які отримують мінімальну зарплату платять 18% – це не справедливо», – впевнений економіст.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *