Без попередження: Міністр юстиції відвідав СІЗО в Одесі

Міністр юстиції Денис Малюська без попередження відвідав СІЗО в Одесі та розповів про умови, в яких перебувають ув’язнені. Про це Малюська написав у Facebook. “Продовжив практику візиту у тюрму без попередження у неділю.

Цього разу відвідав СІЗО у Одесі. Спеціально обираю складні та проблемні установи, тому особливих сюрпризів не було.”

Без попередження: Міністр юстиції відвідав СІЗО в Одесі

Міністр юстиції Денис Малюська без попередження відвідав одеське СІЗО та розповів про умови, в яких перебувають ув’язнені. FACEBOOK ДЕНИСА МАЛЮСЬКИ

 За словами очільника міністерства, у вказаному закладі, як і в інших, перебувають багато людей, сенсу для утримання яких він не бачить. Він вважає доцільним подати законопроєкт, який дозволить “відфільтрувати з в’язниць тих, чиє перебування там недоречне”.

Також міністр розповів, що умови утримання та сама будівля “м’яко кажучи, бажають кращого”.

Окрім того, у СІЗО не вирішена проблема наркозалежних осіб. “На метадоновій замісній терапії перебуває лише одна особа на усе СІЗО. Наркозалежних там набагато більше.”

Малюська також заявив, що не розуміє заборони на використання ігрових приставок в установі. Якщо не знайде аргументації для цього “правила” – скасує його.

Без попередження: Міністр юстиції відвідав СІЗО в Одесі

FACEBOOK ДЕНИСА МАЛЮСЬКИ

Міністр відзначив, що умови, в яких проживають та працюють працівники СІЗО, не набагато кращі за умови ув’язнених.

Нагадаємо:

  • Міністр юстиції Денис Малюська заявив про наміри створити приватні СІЗО, підкресливши, що тюрмами має опікуватись держава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *