Без бойлера і при свічках: чим обернеться підвищення тарифів

Найближчим часом українців очікує підвищення тарифів на електроенергію – вже цієї весни її вартість збільшиться на 30%. Про це повідомляє “Сегодня”.

Експерти відзначають, що навчитися економити доведеться у першу чергу тим, хто встановив бойлер для нагрівання води. Згідно рішення Національної комісії, яка здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, кВт * год із березня 2017 року коштуватиме 90 копійок, а не 71,4 копійок як раніше.

Навіть за умови розумного використання електроенергії, середньостатистичній українській родині доведеться сплачувати більше. Наприклад, за 200 кВт * год (мінімальний обсяг споживання на місяць – ред.) доведеться викласти 258 гривень, тоді як за діючими розцінками ця сума складає близько 200,4 гривні.

Користуватися бойлером також більше не буде так вигідно – для підігріву стандартного об’єму води (80 літрів) доведеться використати 46,25 кВт * год, у той час, як один куб коштує 73,3 гривні.

У “Київенерго” оптимістичних прогнозів з цього приводу не дають – ціни можуть збільшитися до 91,4 гривні за куб.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що нові тарифи за комунальні послуги цього року стануть непосильними для українців – близько 60% не зможуть їх оплатити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *