Аваков призначив главою МНС в Києві українофоба, який наказав обливати майданівців водою в мороз

Новий начальник ГУ ГСЧС в Києві Андрій Ватолін під час Революції Гідності віддавав накази обливати майданівців водою в мороз. Про це у себе на сторінці в Facebook написала журналіст Лера Бурлакова.

«Взимку 2014 року, зокрема під час боїв на Грушевського, Андрій Геннадійович Ватолин керував підрозділами ГСЧС на Майдані. Тобто, цей пан був главводометом в той час, коли десятки пожежних відмовилися «працювати» на площі. Поливати людей холодною водою в мороз », – написала вона.

Згідно з інформацією на сайті ГУ ГСЧС в місті Києві, станом на 23 січня 2014 року, коли Ватолін брав участь у подіях на Грушевського, він займав посаду начальника управління у Департаменті реагування на надзвичайні ситуації апарату ДСНС. Вона зазначила також, що знайомі з сином Ватоліна розповідають про його глибоко проросійські погляди.

====
А мене призначення Авакова давно не дивують. З тих пір, як він пригрів під своїм крилом беркутівців, нібито розпустивши загін, але набравши їх у свою особисту бригаду. З тих пір багато призначення проводилися за принципом – чи зможе людина виконати будь-який наказ господаря. Беркутівці вже показали, що зможуть – вони в команді Авакова.

Ватолін теж продемонстрував готовність знищувати інакомислячих. І він – теж в команді Авакова.

Зауважу, що пригріті міністром внутрішніх справ пацани не підуть на фронт – вони не зможуть стріляти в «братів» -россіян. А знищувати українців, тим більше беззбройних, – вони це і робили, і готові повторити за наказом поплутав берега азербайджанського вірменина … Пише блогер v_n_zb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *