Гриценко: “Попереду не менш креативні податки: за підключення води, електрики, телефонного кабелю, … користування повітрям!”

Вовки креативні – новий підвид епохи “жити по-новому”., – каже Анатолій Гриценко

Дмитро Вовк (поРошенківський) рішенням Нацкомісії встановив новий податок – абонементну плату за підключення газу, для всього населення країни. На цьому Вовк/вовки напевно не зупиняться. Попереду не менш креативні податки: за підключення води, електрики, телефонного кабелю, телевізійного кабелю, теплопостачання, каналізації, за відведення землі для тротуару, для клумб навколо будинку, за дозвіл на встановлення кімнатних кондиціонерів, на користування повітрям… За оцінками вчених-біологів, нові звірі епохи “жити по-новому” надзвичайно ненажерливі, а від того вони мають короткий креативний вік і скоро подавляться/зникнуть, разом із їхнім гарантом-олігархом.

А ось, що каже екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко:

Замість того, щоб розібратися, яким чином до приватних облгазам потрапили газопроводи (в тому числі і побудовані за гроші людей), моральні виродки вирішили обкласти населення, по суті, додатковим податком.
Умовляння не приносять користі.
Адже основний бенефіціар цієї угоди Фірташ “задоволений результатами виборів”.
Тепер треба зробити так, щоб він був незадоволений.
Дуже сильно незадоволений.
І не тільки він один!

Максим Іваніщев:

Наші будинки були підключені до газу, коли Діма Вовк, який прийняв це рішення, ще лежав присипаний присипкою у пологовому будинку, а нинішні власники облгазів вчилися в школі. Яка абонплата?

Яке ви взагалі маєте відношення до цих мереж? Ви їх будували, щоб за них абонплату отримувати? Хто заплатить хоч раз цю аборплату – той ЛОХ! Досить годувати аферистів! Спробують обрізати – ми їм ці труби в ж@пу засунемо і будемо вимагати абонплати!

Віктор Балога

Їм мало, що ми платимо за український газ, як за імпортний. Їм не достатньо 7 000 гривень за тисячу кубів. Вони хочуть брати з нас гроші навіть тоді, коли ми цим газом не користуємося.

Економ – не економ, ти все одно заплатиш, бо газова труба підведена до твоєї оселі.

А завтра, якщо їм знову буде мало, вони введуть «абонплату» на що завгодно. У Остапа Бендера було 1 000 способів обійти Кримінальний кодекс, а у нашої влади – 1 000 способів як відібрати гроші у населення.

Ірина Новохатня

Пару часов назад один из руководителей Нафтогаза Алексей Хабатюк написал у себя в фейсбуке, что в ближайшее время украинцев ждет введение абонплаты за электроэнергию. А также написал, что самая большая абонплата за газ вводится для тех, кто имеет только газовую плиту. А кто не сможет оплачивать, тот пусть отключает эту плиту или переходит на электроплиту))). И это при том, что электроэнергия теперь уже неподьемна. А будет еще неподъемнее. А сама стоимость плиты? То есть, несчастные старые люди, доживающие свой век со старенькой газовой плитой, или просто небогатые люди, имеющие скромный заработок и не умеющие воровать, или просто имеющие плохое здоровье, получат самый большой удар от государства в виде платы за то, что создано еще в СССР, а не нынешними владельцами фактически украденной общенациональной собственности. И это после трехлетних призывов ставить приборы учета и экономить. Причем этот вид платежа в перечень покрываемых субсидией не входит. У власти упыри, просто упыри.
Более чем очевидно, что Порошенко работает исключительно в интересах России. Ведь ограбленнные, деморализованные бедностью и войной люди уже ненавидят “европейскую интеграцию” в таком исполнеии всеми фибрами души и вернуть их в российское стойло – дело техники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *