Loading...

Активи колишнього банку Гонтаревої за рік виросли в 3 рази

Підконтрольний інвесткомпанії ICU банк “Авангард”, співвласницею якої до призначення главою Нацбанку була Валерія Гонтарєва, за підсумками 2016 року року піднявся в рейтингу Банків за обсягом загальних активів відразу на 30  пунктів, посівши 48 місце.
Обсяг активів в банку “Авангард” в минулому році збільшився в 2,9 рази – до 1,33 млрд грн (причому гривневі активи зросли в 3,7 рази, а валютні – на 70,4%), передає БізнесЦензор з посиланням на Finbalance ,
Крім того, банк “СЕБ Корпоративний” за обсягом активів  піднявся місце на 39 (+21) пункт, “Дойче Банк ДБУ” – на 36 (+13 пунктів).
Істотно зросли активи в минулому році також у “ТАСкомбанку” Сергія Тігіпка – в 2,13 рази – до 8,13 млрд грн (в 1,66 рази по гривневих активами і на 46% – по валютним), в результаті чого він перемістився на 22 місце в банківській системі з 30.
В цілому, за підсумками 2016 року трійця лідерів в банківській системі за обсягом активів залишилася незмінною.
На першому місці – “Приватбанк” (незважаючи на скорочення активів на 16,9%), на другому і третьому позиціях – “Ощадбанк” і “Укрексімбанк” (активи яких зросли на 31,8% і 13,5%).
На четверте місце в рейтингу з шостого піднявся “Райффайзен Банк Аваль”, на п’ятому – “Укргазбанк”, який рік тому займав 10 позицію.
“Сбербанк” опустився на шосте місце з 5, “УкрСиббанк” залишився на тому ж 7, ПУМБ -піднявся на восьме з 11. “Укрсоцбанк” впав на дев’яте місце з четвертого, “Альфа-Банк” – на десяте з восьмого.
Основними акціонерами ПАТ “Банк Авангард” є співвласники інвесткомпанії ICU Костянтин Стеценко і фінансовий радник президента Петра Порошенка Макар Пасенюк, їм належить по 41,71% акцій банку. Ще майже 10% акцій контролює екс-міністр енергетики Володимир Демчишин, 6,58% – Олександр Вальчишен.
У червні 2014 рік Нинішня Глава Національного банку Валерія Гонтарєва продала свою частку в відділенні інтенсивної терапії.

Джерело: http://biz.censor.net.ua/n3020626

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *