Loading...

Ахметову можуть дозволити не платити податки

У законопроекті номер “0940” про зміни до Податкового кодексу України, зокрема оподаткування спадщини, нардепи сьогодні спробують внести правки.

Народний депутат Борислав Береза ​​назвав ці зміни “пекельним пеклом” і пояснив свою точку зору на Фейсбук-сторінці.

Правка 9 повертається податкова міліція, яка не тільки кошмарила бізнес, а й використовувалася для тиску на “потрібних “людей.

Правка 10  На час проведення АТО всі суб’єкти підприємницької діяльності, зареєстровані в Донецькій і Луганській області звільняються від штрафів і пені за несплату податків. А які структуи там зареєстровані, сподіваюся, всі розуміють? Фактично Ринату Ахметову дозволяють не платить податки і згідно з цим законом йому нічого не загрожує. Хай живе деолігархізація “- написав Береза ​​

Нардеп наголошує, що такі нововведення вводяться з порушенням процедури. “Автори поправок не мають права вносити їх в норми законопроекту, які ще не були проголосовані в першому читанні. Яке відношення все це має до закону про спадщину я не розумію, але те, що навчилися наші законотворці засовувати потрібні їм темочки в законопроекти бачу”, – вважає Береза.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *