Насіров про поїздку на інавгурацію Трампа: взяв відпустку, їздив на запрошення друзів

Глава Державної фіскальної служби (ДФС) вважає безпідставними звинувачення міністра фінансів Олександра Данилюка в допущених порушеннях при поїздці в США на інавгурацію президента Дональда Трампа. Про це він заявив в ході зустрічі з членами Європейської бізнес-асоціації, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.
“(Заплатити за відвідування інавгурації – ред.) $ 250 тис. – це нереальна ситуація, це спроба привернути увагу суспільства”, – сказав глава ДФС.
По завершенні зустрічі Насіров уточнив, що відвідував інавгурацію на запрошення друзів, в цей час був у відпустці, офіційно узгодженій з Кабінетом міністрів, і готовий відповісти на запити відповідних органів, якщо вони надійдуть.
В ході зустрічі Насіров зазначив, що відмовився від заробітної плати в ДФС і живе за рахунок раніше накопичених заощаджень і доходів від інвестицій.
Як повідомлялося, глава Мінфіну Олександр Данилюк на початку цього тижня повідомив про намір звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) і Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з проханням проаналізувати останні дії Романа Насірова, в тому числі поїздку в США на інавгурацію президента ,
За словами міністра, глава ДФС не погодив свою відпустку з Мінфіном і прем’єр-міністром, що є грубим порушенням. При цьому Данилюк також зазначив, що відвідини інавгурації президента коштує близько $ 250 тис.
Глава Мінфіну також звинуватив Насірова в саботажі реформ, ініційованих міністерством, і заявив про намір залучити главу фіскальної служби до дисциплінарної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *