Адвокати і родичі Ноздровської мають сумніви, що затриманий – її реальний убивця

Адвокати і родичі вбитого юриста і правозахисниці Ірини Ноздровської мають сумніви у тому, що затриманий за підозрою в її вбивстві Юрій Россошанський – реальний виконавець злочину.

Про це у коментарі Українській правді повідомив представник сторони потерпілої, адвокат Анатолій Худяков.

«Зі ЗМІ нам стало відомо, що затриманий – Юрій Россошанський, батько Дмитра. Але і у нас, як у представників сторони потерпілої, і у родичів Ірини – її дочки, зокрема, – викликає дуже великий сумнів, що затриманий – реальний виконавець», – заявив Худяков.

За його словами, даний затриманий – «найлегша, проста версія, яка лежала на поверхні».

«Тіло Ірини знайшли недалеко від будинку Россошанських. Знайшли так, ніби його ніхто не ховав. Тобто його мали залишити так, щоб його знайшли. Тому перші, до кого б виникли питання – сім’я Россошанських», – зазначив Худяков.

При цьому він зазначив, що ситуація з вироком у справі, яким займалася в останні роки Ірина про загибель її сестри в результаті ДТП за участю Дмитра Россошанського, ще не була остаточною і його родичам за останні 2 роки «нічого не заважало скоїти вбивство».

«Говорити, що у Юрія Россошанського були мотиви – що Дмитра посадили і у справі поставлено крапку, – не можна. Захист Дмитра може використовувати закон про амністію («Закон Савченко»), і Дмитро міг би досить швидко вийти за амністією. Відповідно, мотив для його батька жорстоко вбивати Ноздровську – дуже «натягнутий», – впевнений адвокат.

Худяков додав, що за роки розслідування і за час суду Юрій Россошанський поводився «досить стримано».

«Були коментарі, якісь загрози, але ніхто їх, і Ірина в тому числі, не сприймав як такі, що матимуть наслідки», – додав він.

Адвокат підкреслив, що у нього і у адвокатів виникають «дуже великі питання» в зв’язку з тим, що правоохоронці не дають їм ознайомлюватися з матеріалами справи.

«Чи не хочуть від нас щось приховати… тому що ми миттєво побачимо, якщо доказова база – слабка», – зазначив Худяков.

«Однозначно одне – справу було підготовлено, а час – вибрано. Замовником і виконавцем. І виконано грамотно», – заявив адвокат.

За даними Худякова, справу за фактом вбивства Ноздровской порушено за ч.1 ст.115 »Умисне вбивство» (до 15 років ув’язнення).

«На мій погляд, тут – ч.2 ст.115, де покарання – до довічного ув’язнення. Але тяжкість покарання має бути встановлена ​​з урахуванням того, яким способом було скоєно злочин, з яких мотивів. На тілі Ірини – 15 колотих ран», – заявив адвокат.

Він додав, що родичі загиблої «хотіли б розуміти реальну картину» в результаті розслідування, а не «отримати козла відпущення, на якого зручно повісити справу».