«A за тpaмвaї хто, ти платити будеш?», — Зеленський жорстко наїхав на Кличка. Відео

Проводячи закупівлі, представники влади повинні віддавати перевагу вітчизняному виробнику.  Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час відвідання ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім.  А. М. Макарова »в Дніпрі.

Спілкуючись з працівниками підприємства, Глава держави отримав скаргу, що міська влада Києва не розрахувалася за трамваї.  Володимир Зеленський тут же зателефонував меру столиці Віталію Кличку.

«Вони виконали замовлення, а грошей люди не отримали.  До мене звертаються як до Президента, я дзвоню вам », — сказав він під час розмови.

«Але головне питання не в цій заборгованості, хоча я прошу вас її погасити, а в тому, що вони хотіли брати участь в тендері, але його кваліфікаційні умови прописали таким чином, що український виробник не може брати в ньому участь.

 Тобто умови прописані під поставки з-за кордону.  Якщо можна, розберіться з питанням фінансів.  А про те, як використовувати нашого вітчизняного виробника, який для нас в пріоритеті, ми з вами поспілкуємося окремо », — підкреслив Президент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *