Тиловики Міноборони наживалися на поставках сумок для нових протигазів

У ДБР розкрили схему щодо розтрати грошей на закупівлі сумок для протигазів ЗПП-01В, які поставляли в підрозділи Нацгвардії. Про це редакція 368.media дізналася від джерела в бюро.

Нові протигази ЗПП-01У були допущені указом міністра оборони до експлуатації у військах у вересні 2017 року. Протигаз повністю відповідає вимогам стандартів EN 136 (ClassIII) NATO Triptych.

Сумки для протигазів (ЧНП-3) поставляли в 4-у бригаду оперативного призначення (Гостомель), 8-й і 9-й полк оперативного призначення (Калинівка та Запоріжжя). Закупівлями займалися в 4762-му Головному представництві Міноборони. Поставки проводилися в листопаді-грудні минулого року.

Вважається, що чиновники Міноборони вступили в змову з представниками підприємства «НВПП« Спаринг-Віст Центр »і« Екотест Центр »під час дії особливого періоду заволоділи державними грошима під час укладення та виконання держконтрактів по оборонним замовленням.

Директором і кінцевим власником компанії «НВПП« Спаринг-Віст Центр »є Ростислав Смук. Також у власниках компанії числиться ТОВ «Екотест Центр», керівником і засновником якого є все той же Ростислав Смук.

Ростислав Смук

Нові протигази ЗПП-01У були допущені указом міністра оборони до експлуатації у військах у вересні 2017 року. Протигаз повністю відповідає вимогам стандартів EN 136 (ClassIII) NATO Triptych.

ПП «НВПП« Спаринг-Віст Центр »зареєстровано разом з 13-ма фірмами в будівлі гуртожитку Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій. Згідно з інформацією порталу DoZorro, підприємство є постійним переможцем тендерів на закупівлі від військових частин Нацгвардії та інших державних організацій. Дана компанія вже потрапила в тендерний скандал з протигазами для Придніпровської залізниці на 1,7 млн ​​гривень. Тоді угоду розіграли связанные фірми.

Що стосується фірми «Экотест Центр», то на її офіційному сайті взагалі відсутні протигази, а займається вона вимірювальними приладами.

Експерти перевірять ринкову вартість комплектуючих до протигазів, закуплених для підрозділів Нацгвардії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *