30% від усіх ремонтних робіт на українських автотрасах у 2016 році виконано неякісно – Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що під час інспекції відремонтованих у 2016 році українських доріг було виявлено 30% хиб. Відповідальні за неякісну роботу вже виправляють недоліки власним коштом.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що майже 30% ремонтних робіт, які проводили на українських дорогах у 2016 році, виконані неякісно. Про це він сказав у “Вечірньому праймі” на телеканалі “112 Україна”.

Через це, за його словами, створено інспекцію, яка наразі обстежує дороги і виявляє недоліки.

“Важливо, що створено інспекцію, яка робить обстеження, і навіть серед минулорічних доріг, які були зроблені, знайдено 30% хиб, і зараз змусили тих, хто робив ці дороги, власним коштом почати відновлення та ліквідацію недоліків”, – зазначив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що виконавці неякісних робіт уже почали виправляти ситуацію власним коштом. Окрім того, він уточнив, що винні мають бути притягнуті до відповідальності.

Гройсман також сказав, що незабаром буде сформовано програму з відновлення українських доріг на п’ять років.

1 березня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду заявив, що 95% доріг України в жахливому стані. За його словами, на ремонт доріг у 2017 році виділять приблизно 30 млрд грн – утричі більше, ніж у 2016 році.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що за 2016 рік в Україні відремонтували 1% доріг.

Глава “Укравтодору” Славомір Новак заявив, що у підрядників є час до кінця травня, щоб усунути всі технічні дефекти у відремонтованих у 2016 році українських дорогах.