Міністр: Ще сім областей України можуть потрапити до “червоної” зони

Ще сім областей України можуть потрапити в “червону” карантинну зону через поширення коронавірусу. Це Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Хмельницька та Чернівецька області.

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив, що це відбудеться, якщо в регіонах не посилять протиепідемічні заходи. Він зазначив, що показник захворюваності там зростає щодня, а кількість госпіталізацій і “важких” пацієнтів дуже висока, повідомила пресслужба міністерства.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення посилити карантин і збільшити кількість тестувань на COVID-19 у цих семи областях. Крім того, в регіонах розгорнуть додаткові ліжко-місця в лікарнях, будуть щодня оцінювати епідемічну ситуацію, оновлять “маршрути” пацієнтів і почнуть контроль за дотриманням критеріїв госпіталізації пацієнтів.

Нагадаємо:

З 00:00 23 жовтня у Сумській області почнуть діяти обмеження “червоної” зони карантину. Цей регіон приєднався до “червоних” Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської та Херсонської областей.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram