20 травня: ситуація стабільна та обнадійлива

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 8 годину ранку 20 травня в лікарні перебуває 43 хворих із різними діагнозами, з них 13 – в інфекційному відділенні.
 Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 2 лікуються від COVID-19, а 8 мають підозри на зараження. Ще троє людей сьогодні виписуються додому, бо коронавірусна інфекція у них не підтвердилася.
Подружня пара із Бориспільщини, які хворіли на коронавірус і вже мають перший негативний тест й  почуваються нормально,  виписалися додому на самоізоляцію під нагляд лікарів первинної ланки.
Всього за минулу добу із лабораторії було отримано 4 тести. Всі вони негативні.
Протягом минулої доби поступила із підозрою на COVID-19 одна жінка з Бориспільщини 1964 р.н.
Загальна картина на Переяславщині згідно даних ЦРЛ на ранок 20 травня така: 1 хвора з Переяслава (24-річна жінка) та 42-річна жінка з Бориспільщини. Крім того, є  8 підозр на коронавірус.
При цьому є хворі на коронавірус, яких реєструє Центр первинної допомоги й лікуються вони під наглядом лікарів первинної ланки та не потребують госпіталізації, перебуваючи на самоізоляції. Інформації про те, скільки людей хворих та з підозрою на зараження коронавірусом перебувають під наглядом лікарів первинної ланки, редакція, на жаль, не має.
За минулу добу є й дуже радісні новини. Дві переяславки народили діток. На світ з’явилися хлопчик і дівчинка. Вітаємо мам і родини новонароджених. Нехай дітки зростають здоровими й щасливими на радість батькам.
За даними пресслужби Київської обласної державної адміністрації, станом на ранок 20 травня лабораторно підтверджених випадків у Переяслав-Хмельницькому р-ні 7: ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка –2, с Дівички – 1). У місті  Переяслав​ 8 таких хворих. Деякі з цих людей були виписані з лікарні і проходять подальше лікування під наглядом медиків вдома, інші ж були під наглядом медиків первинної ланки від початку своєї хвороби  (статистика КОДА вже кілька днів залишається незмінною)
Станом на ранок 20 травня в Україні офіційно підтверджено 19 230 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 354 факти зараження було виявлено за минулу добу. З моменту початку епідемії в країні від хвороби вже померли 564 особи (+16 за добу). У той же час одужали – 5 955 (+323 за добу).
У Київській області на ранок 20 травня офіційно підтверджено 1261 випадок захворювання на коронавірус (вчора було 1245), з них у 109 дітей та 223 медичних працівників (дані за весь період). За останню добу виявлено 16 нових випадків. За час пандемії померло – 29 людини. За останню добу отримано 58 повідомлень про підозру. Встановлено медичне спостереження за 5975 контактними особами.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *