ТИМЧАСОВЕ «ТРОТУАРНЕ» КАФЕ ПРАЦЮВАТИМЕ Й НАДАЛІ

На засіданні чергового виконкому міської ради, яке відбулося 24 вересня, суперечки викликало рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради від 08.05.2019 № 209-09 «Про погодження місця розміщення пересувної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності ФОП Покайніс Юлії Вікторівні». Нагадаємо, що 8 травня на позачерговому засіданні переяславського уряду було прийняте рішення погодити ФОП Покайніс Ю.В. місце розміщення пересувної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, а саме відкритого майданчика поруч із магазином з кав’ярнею по вул. Шевченка, 13, площею 19,5 кв.м, з 13 травня 2019 року до 13 жовтня 2019 року включно. Така споруда була встановлена на тротуарі по вулиці Шевченка, за районом електричних мереж, біля фірми Костіна «Кобзар», де підприємець Юлія Покайніс орендує частину приміщення під магазин та кафе.

Тераса зайняла весь тротуар, а для пішоходів виклали плиткою вузенький обхід, ліквідувавши таким чином зелену зону. «Це тимчасова площадка, яка ставиться на літо», — заявляв міський голова на виконкомі в кінці травня.

ТИМЧАСОВЕ «ТРОТУАРНЕ» КАФЕ  ПРАЦЮВАТИМЕ Й НАДАЛІ

ТИМЧАСОВЕ «ТРОТУАРНЕ» КАФЕ  ПРАЦЮВАТИМЕ Й НАДАЛІ

Світлина від Mar'yana Shalayko-Voloshyn.

Світлина від Mar'yana Shalayko-Voloshyn.

Однак, якщо дуже хочеться і тобі береться допомагати сам міський голова, то тимчасове може запросто перетворитися на вічне. Читайте у свіжому випуску газети про те, як Тарас Костін просунув на виконкомі рішення про продовження дозволу на розміщення тимчасового літнього кафе й на зиму…..