Зовсім скоро: у Зеленського вирішили провести дострокові місцеві вибори

Ледь пережили одні, як на горизонті замайоріли інші – можливість проведення позачергових місцевих виборів нині жваво обговорюють і політики, і експерти. Напередодні про їх можливість натякнув президент Володимир Зеленський.

Хоча і в самій команді ЗЕ з відповідного питання є різні думки. Водночас не роздумувати, а оголосити волевиявлення раніше терміну главу держави сьогодні закликав міський голова Дніпра Борис Філатов. І на очах журналістів підписав відповідне звернення – мовляв, зволікати неможна, потрібно змінювати владу на всіх рівнях.

Ініціювати перевибори раніше пообіцяв і очільник столиці Віталій Кличко, якщо повноваження мера і голови КМДА розділять. А от представники партії “Голос” категорично проти ще одного виборчого стресу для країни.

В Офісі президента України Володимира Зеленського ніби вже прийняли рішення про проведення дострокових місцевих виборів.

Про це повідомляє “Страна” з посиланням на джерело в ОП, за словами якого, зараз в оточенні глави держави йде обговорення юридичних тонкощів даного кроку.

Що стосується дати їх проведення, джерело заявило, що вибори відбудуться “в максимально короткі терміни”.

Напередодні сам Зеленський натякнув, що місцеві вибори, які заплановані на 2020 рік, можуть пройти раніше. “Не розслабляйтеся”, – сказав президент журналістам.

Відзначимо, партія президента “Слуга народу”, згідно з останніми даними ЦВК, може взяти більшість місць у Верховній Раді 9-го скликання – близько 240 (в сумі за списками і мажоритаркою).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *