Жорсткий карантин: У київському Гідропарку виник перший конфлікт з поліцією

У понеділок вранці, 6 квітня, в Гідропарку в Києві, де поліція взяла під охорону спортивний майданчик, виник конфлікт.

Люди, які прийшли туди, вимагали пропустити їх і заявляли, що обмежувати пересування – незаконно. Відповідне відео з’явилося у розпоряджені OBOZREVATEL, трансляцію також вело видання “Радіо Свобода”.

Люди наполягають, що надзвичайний стан в Україні не введений, а, отже вони мають повне право бути на території Гідропарку.

“Вводьте надзвичайний стан і тоді обмежуйте”, – вигукував чоловік.

Примітно, що поліція поводилась стримано і намагалась спокійно поговорити з громадянами, один із яких навідріз відмовлявся одягнути маску.

Громадяни, що намагаються потрапити до Гідропарку, заявляють, що дії поліції незаконні – так само як є незаконною сама постанова Кабміну, адже гарантовані Конституцією громадянські права, зокрема право пересування, були обмежені без запровадження надзвичайного стану.

Після тривалих суперечок правоохоронцям довелося “запросити до управління” обох громадян, які розпочали конфлікт.

Жорсткий карантин: У київському Гідропарку виник перший конфлікт з поліцією

“Правова оцінка буде надаватися після пояснення даних громадян, які відмовилися пред’являти будь-який документ, який посвідчує їхню особу. Їх запрошено до Дніпровського управління поліції”, – пояснив один із правоохоронців.

Інший відзначив, що одного із чоловіків було затримано саме за порушення змін до постанови Кабміну, адже той був без маски та відмовлявся показувати документи. Громадянина забрали до райвідділку для встановлення особи та для складання адміністративного протоколу.

 

https://www.facebook.com/100020679142817/videos/523606731671960/

https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/videos/776848032838388/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *