Зеленський зустрівся з Епіфанієм

Новообраний президент Володимир Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм.

Про це повідомляє прес-служба Православної церкви України.

“Обраний Президент України Володимир Зеленський та предстоятель Православної церкви України блаженнійший митрополит Епіфаній зустрічаються у Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва”, – йдеться у повідомленні.

“Молитимуся, аби Бог дав новому Главі держави сил витримати тягар відповідальності за єдність України. Маємо разом берегти і примножувати те, що українці вже здобули”, – додав Епіфаній у Twitter.

 
Митрополит Епіфаній:

Вітаю обраного Президента України Володимира Зеленського з Великоднем та обранням на високу посаду.

Під час нашої зустрічі обговорили проблеми, які постають перед українцями. Зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі. Ми були єдині у тому, що Церква має молитись, а держава робити все, аби всі регіони нашої країни жили в мирі і спокої. Також обговорили теми боротьби з корупцією і бідністю.

З приємністю подарував обраному Президенту репринтне видання «Острозької Біблії» – першого повного друкованого тексту Старого і Нового Завіту слов‘янською мовою, підготовленого в Україні наприкінці 16 століття.:

Світлина від Митрополит Епіфаній.
Світлина від Митрополит Епіфаній.

Нагадаємо:

  • 21 квітня відбувся другий тур виборів президента України.
  • 30 квітня ЦВК оголосила офіційні результати виборів президента. Володимир Зеленський був оголошений новообраним президентом, його підтримали – 73,22% виборців.
  • Інавгурація Зеленського повинна відбутися не пізніше 1 червня.
  • Зеленського з перемогою на виборах вже привітали вселенський патріарх Варфоломій, головний рабин України Моше Реувен Азман, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній та навіть предстоятель Російської православної церкви Кирил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *