ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАПИСАВ ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ ТА ОСОБИСТО ДО ПУТІНА ЧЕРЕЗ АНОНСОВАНИЙ ТЕЛЕМІСТ

Президент України Володимир Зеленський закликав українців зберігати спокій через майбутній телеміст між телеканалом NewsOne з пропагандистським російським “Россия 24”.

Він закликає президента РФ поговорити в присутності Трампа, Мей, Меркель та Макрона.

8 липня президент України Володимир Зеленський звернувся до українців та президента РФ Володимира Путіна через анонсований телеміст  між українським телеканалом NewsOne та російським державним каналом “Росія 1”.

“Перш за все, дорогі українці, з вами. Ви розумні люди і повинні на мить відключити емоції і трохи включити голову. Анонсований телеміст – це просто дешевий, але небезпечний піар-хід перед виборами. Мета якого – знову розділити нас, нас з вами, всіх українців, на два табори”, – зазначив президент.

“Одному політики розкажуть: звичайно, давайте поговоримо, треба забувати образи, звичайно, ми ж братні народи. Подумаєш, тисячі загиблих наших хлопців”, – додав він.

Також Зеленський розповів про ще одну маніпуляцію.

“Другий табір політики закличуть обуритися і, прикриваючись патріотизмом, підуть заробляти бали на вибори:” Дивіться, як я героїчно протистою куму Путіна, якого, я правда, п’ять років не помічав, але то таке … Почнуть громити і підпалювати телеканал, чим створять прекрасну картинку для російського телебачення про “озвірілих фашистів, які утискають свободу слова в Україні”, – пояснив він.

“Тоді першому табору політики розкажуть:”Досить терпіти цю хунту, вибирай нас, нас на парламентських виборах “. А ще весь цей трюк дасть Росії привід апелювати до міжнародної спільноти:” Ось бачите, ми готові до діалогу, а вони знову не хочуть. Так може, пора знімати санкції? “- продовжив президент.

У зверненні до українців Зеленський наголосив, що телеміст – “дешевий і небезпечний піархід” перед виборами, метою якого є розділення українців на два табори.

У підсумку президент російською звернувся особисто до Володимира Путіна: “Хочете поговорити? Пропоную наступне. Я, ви, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, прем’єрка Британії Тереза Мей, канцлерка ФРН Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Олександр Лукашенко із задоволення прийме нас у Мінську”.

Мы не меняем и не отказываемся ни от каких дипломатических форматов. Мы предлагаем поговорить. Ведь надо же поговорить, правда?”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *