Loading...

Нацбанк найняв юристів за 3 мільйони гривень

Національний банк 23 вересня по результатами тендеру уклав низку угод з ТОВ «Астапов і Партнери» на послуги з поданням і захисту інтересів НБУ в судах різних інстанцій на загальну суму 3 млн грн, говориться в «Віснику державних закупівель».
Про це повідомляє Капітал з посиланням на «Наші гроші».
З цієї суми половина виділена на представництво НБУ по судам, предметом яких є питання банківського нагляду і питання фінансового моніторингу. Ще по 750 тис. грн виділено на суди з трудових спорів та у справах про захист гідності, честі та ділової репутації. Конкретні справи в конкурсній документації не вказані.
ТОВ «Астапов і партнери» виграло тендер, запропонувавши свої послуги по 750 грн за годину роботи свого фахівця. На тендер подавали заявки десять фірм, проте сім з них були відхилені, зокрема, відхилені і заявка ТОВ «Простір юридичний і податковий консалтинг», яка пропонувала послуги по 420 грн / год без ПДВ. Фірму Олександра Койнова відхилили через те, що вона не задовольнила кваліфікаційному критерію НБУ: «Послуги мають надаватися учасниками, що входять в список перших тридцяти учасників ТОП-50 провідних юридичних фірм України в 2015 році за версією видання« Юридична практика ». Відхилено і пропозицію по 7440 грн / годину від компанії «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і Партнери».
Заступник голови комітету з конкурсних торгів НБУ, директор департаменту фінансового контролінгу Олег Стринжа в спеціальному роз’ясненні для учасників тендера повідомив, що «по професійному судженню службовців Національного банку України саме цей рейтинг є найбільш ґрунтовний в Україні (заснований на поглибленому вивченні діяльності юридичних компаній)». У цьому рейтингу на п’ятому місці знаходиться компанія «Astapov Lawyers».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *