Зеленський в Давосі: Україні замало стурбованості світу

Виступ Зеленського у Швейцарії

Зеленський в Давосі: Україні замало стурбованості світу

Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі у середу закликав до оновлення правил міжнародної безпеки. Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

“Шостий рік у моїй країні іде війна. Шостий рік, як Росія анексувала у нас частину території, незважаючи на тисячі сторінок міжнародного права та сотні організацій, покликаних його захищати. Ось така у нас із вами new normality. Так, світ згуртувався навколо вирішування цих питань. Але чи достатньо українцям, загиблим і тим, хто втратив домівки, всесвітньої стурбованості та занепокоєння? Цього замало. І це є правда”, – сказав Зеленський.

Він додав, що це лише один з прикладів, який свідчить про вразливість нинішньої архітектури світу.

“Існуючі інституції не завжди працюють так ефективно, як цього вимагає сьогодення. Світ потребує переосмислення та оновлення правил, особливо правил міжнародної безпеки”, – заявив президент України.

“Світ не може бути згуртованим тільки у Facebook, коли репостять виступ Грети Тунберг, фото жахливих пожеж в Австралії чи, на жаль, збитого українського “Боїнга” в Ірані. Чи означає це, що всі зробили висновки? Ні. Бо для більшості це вже втрачає актуальність, а у стрічку вже стукає новий гучний інформаційний привід”, – додав він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *