Завтра Україну розділять на чотири карантинні зони: червону оточать блокпостами

Міністерство охорони здоров’я анонсувало проведення засідання центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для затвердження чотирьох карантинних зон. Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов,

Засідання щодо затвердження зеленої, жовтої, помаранчевої та червоної зони карантину, відбудеться за ініціативою МОЗ завтра, 31 липня.

Передбачається, що між зеленою та червоною зонами обмежать рух транспорту і встановлять відповідні блокпости на їх кордонах.

Завтра Україну розділять на чотири карантинні зони: червону оточать блокпостами

Степанов також підкреслив, що відкриття дитячих таборів буде можливе лише у зелених та жовтих зонах. За дотриманням протиепідеміологічних заходів слідкуватимуть Держпродспоживслужба, служба з надзвичайних ситуацій, місцева влада та інші.

Як відомо, уряд прийняв нову постанову щодо запровадження адаптивного карантину, у рамках якого Україну поділено на чотири зони – “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та “червону”. Віднесення того чи іншого населеного пункту до певної зони відбувається за критеріями рівня захворюваності, рівня заповненості лікарняних місць у регіоні, динаміки захворювання, тощо. В залежності від зони у регіоні вводяться м’якші чи жорсткіші обмеження.

Нагадаємо:

Сьогодні в Україні встановлено новий антирекорд зараження коронавірусною інфекцією. За добу 29 липня в Україні коронавірусну хворобу COVID-19 підтвердили 1 197 особам, 23 хворих померли, 760 одужали. Всього в Україні 68 794 випадків COVID-19, 37 394 видужали і 1673 померлих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *