Зарплата Коболєва перевищує 2 мільйони гривень на місяць

Умови трудового контракту голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва і Колективний договір держкомпанії дозволяють істотно варіювати кінцевою сумою заробітної плати. Про це йдеться у відповідних документах, які є у розпорядженні ЕП.

Так, в додатковій угоді до трудового договору від 13 квітня 2016 року вказується, що крім посадового окладу (1,041 млн гривень.) СЕО отримує щомісячну премію “на умовах і в розмірі відповідно до колективного договору підприємства”.

За даними ЕП, в даний час в “Нафтогазі” діє колективний договір від 25 червня 2012 року, підписаний тодішнім главою держкомпанії Євгеном Бакуліним.

Відповідно до нього, преміювання співробітників апарату НАК можливо на рівні до 200% від посадового окладу.

Перша половина з них (100%) виплачується в щомісячному режимі “за виконання виробничих функцій і завдань”. Це означає, що систематична зарплата керівника НАК становить 2,082 млн гривень в місяць. Інші 100% виплачуються не системно “за внесок в загальні результати роботи”.

В такому випадку щомісячна сумарна винагорода глави “Нафтогазу” може досягати 3,123 млн гривень.

За даними джерел ЕП, в даний час в НАК розробляється новий колективний договір. ЕП звернулася в НАК з питанням про статистику використання опцій нарахування премій СЕО, але відповіді не отримала.

Раніше Андрій Коболєв неодноразово заявляв про те, що підвищення зарплат топ-менеджерам держкомпаній є стимулом у боротьбі з корупцією. “Щоб зберегти людину, яка приносить результат, і щоб вона не стала корумпованою, потрібно платити їй на ринковому рівні”, – говорив він.

1

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *