Loading...

НАТО звинуватило Росію в поширенні фейковий інформації

У НАТО нарахували 32 міфи  російської пропаганди  про  Альянс, які ретранслюються через  підконтрольні кремлю ЗМІ.

НАТО звинуватило Росію в ескалації кампанії дезінформації з 2014 року, коли був окупований Крим і зазначає, що такі ресурси як Супутник і RT поширюють неправдиві новини. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву офіційного представника Альянсу Оану Лунгеску.

“Високопоставлені чиновники НАТО і ЄС висловили стурбованість з приводу можливостей РФ використовувати телебачення і інтернет для розповсюдження фейковий інформації”, – йдеться в повідомленні.

За словами Лунгеску, в НАТО нарахували 32 міфи  російської пропаганди про Альянс, які  ретранслюються через ЯКІ Sputnik, RT і інші підконтрольні кремлю ЗМІ.

“НАТО має справу із значним зростанням російської пропаганди та дезінформації, яка збільшилася з незаконним приєднанням до Росії Криму в 2014 році”, – сказав прес-секретар Лунгеску.

За його словами, остання дезінформація, це коли російський новинний сайт “life.ru” опублікував сфабрикований запис голосу генерального секретаря НАТО Столтенберга з російським жартівником, який прикидався президентом України Петром Порошенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *