За світло в під’їздах ВР дозволила платити менше

Верховна Рада схвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону №2098 щодо постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку.

За відповідне рішення проголосували 276 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроєкту є визначення на законодавчому рівні, що постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, здійснюється постачальником універсальних послуг за цінами, визначеними для населення.

Документом пропонується пункт 13 розділу XVII “Прикінцеві та перехідні положення” ЗУ “Про ринок електричної енергії” доповнити відповідним абзацом.

Наголошується, що схвалення проєкту закону дозволить забезпечити гарантоване постачання електроенергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку на однакових умовах із постачанням електроенергії населенню.

Це дозволить уникнути можливого збільшення тарифів на послугу з утримання багатоквартирного будинку та буде сприяти зниженню соціальної напруги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *