За главу одеської податкової, спійманої на хабарі, внесли майже мільйон застави

Як повідомив речник Вищого антикорупційного суду Олеся Чемерис у коментарі УП, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталя Чеботарьова, яку арештували з можливістю внесення 904 тисяч гривень застави за пропозицію хабара, вийшла з СІЗО після внесення коштів. “За в.о. начальника одеської податкової внесли заставу і навіть довідку про це отримали, тож вона вийшла з СІЗО. Але на ній залишилися усі покладені в ухвалі обов’язки”.

Зазначається, що на Чеботарьову накладені додаткові зобов’язання: вона носитиме електронний браслет, їй доведеться здати на зберігання електроні паспорти. Також вона не може без дозволу відлучатися з місця проживання та має прибувати на першу вимогу слідчого, прокурора чи слідчого судді.

 Хто саме заплатив заставу, Чемерис не повідомила.  За даними ЗМІ, майже мільйон гривень вніс за Чеботарьову її товариш.

Чеботарьову та її першого заступника Володимира Мосійчука підозрюють у спробі підкупу працівника районної прокуратури, якому пропонувалося за щомісячні хабарі в розмірі 25 тис. дол. пропонувалося не перешкоджати протиправним діям співробітників податкової служби Одещини.

Замість Чеботарьової новим в. о. керівника податкової служби Одещини 15 січня було призначено Володимира Астрейка.

Нагадаємо 16 січня виконувачку обов’язків начальника головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталю Чеботарьову, яку підозрюють в підкупі працівника прокуратури, відправили у СІЗО із можливістю внесення 904 тисяч гривень застави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *