З подарованого Україні США польового госпіталю пропало обладнання на 5,3 млн. доларів – журналіст

У мобільному польовому госпіталі за 7,6 мільйонів доларів, переданому Україні США в минулому році, пропала велика частина устаткування на суму 5,3 мільйона доларів. Про це заявив журналіст “Слідство.Інфо” Олександр Курбатов на своїй сторінці в Facebook.

“Госпіталь за 7,6 мільйонів доларів не випадково став привидом. У ньому відсутні 2/3 обладнання від початкового комплекту. Десь загубилася його вміст на 5,3 млн. Залишилося тільки на 2,3 мільйона доларів обладнання. Ось чому його так глибоко ховали в тилу і не везли туди поранених. Ось чому приховували місце його дислокації і, коли я все ж знайшов його, саме з цієї ж причини так і не дали дозвіл на його відвідування “, – стверджує журналіст.

Курбатов зазначив, що після сюжету про госпіталь, його долею зацікавилося безліч журналістів і політиків, яким набагато складніше дати формальну відмову.

Журналіст підкреслив, що під час зйомок його дорікали, що “через таких як ти, нам більше допомагати не будуть”. “Не з-за тих, хто вкрав або просто про … ав. Не через тих, хто ставив підписи під фіктивними документами. А через журналістів”, – написав він.

“А тепер все. Секрет Полішинеля розкритий – ми мали рацію. Військова таємниця здулася чиряком і лопнула наривом в центрі Костянтинівки. У понеділок там буде армія знімальних груп. А я чекаю, чекаю подвигів прокурора АТО Кулика і його боса Матіоса, у яких з- під носа вкрали найсучасніший, унікальний госпіталь. Чекаю прес-конференції Луценко, який публічно обіцяв зустрітися зі мною і іншими журналістів-розслідувачів, та так і забув про свою обіцянку. Чекаю, коли цей госпіталь, нарешті, запрацює “, – зазначив Курбатов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *