З 28 січня “тарілки” заблокують. Кіно стане платним

Уже з 28 січня українцям доведеться платити за найпопулярніші українські канали, адже нелегальний сигнал на відкритому супутнику буде закодовано.

Загалом український глядач попрощається з безкоштовним переглядом найпопулярніших телеканалів: 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, Уніан, ПлюсПлюс, ICTV, СТБ, Новий канал, М1, М2, ОЦЕ ТБ, ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Інтер, НТН, К1, Піксель, К2, Enter-фільм, Мега, Zoom (усього 23 провідних каналів).

За кордоном це звична практика, а от наші глядачі лише з часом зможуть оцінити всі переваги. Адже саме перехід українців на легальний контент дозволить правовласникам ефективніше боротися з піратством та спрямувати більше коштів на виробництво унікального та якісного контенту для глядачів.

Але що робити пересічному українцю, аби не залишитися без звичних передач, серіалів та шоу на улюблених телеканалах? Для комфортного перегляду закодованих та багатьох інших телеканалів офіційні українські провайдери пропонують різні варіанти підключення: кабельне або платне супутникове ТБ, IPTV/OTT (інтерактивне телебачення) та ефірний цифровий сигнал Т2 (прийом на антену) за наявності покриття.

Отож пропозицій багато були б гроші….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *