Юрій Бутусов про генеральський рекорд Порошенка

Юрій Бутусов на своїй сторінці у Фейсбуці написав:

Генеральський рекорд Петра Порошенка – нове звання всього за один тиждень вислуги у військовій розвідці отримав охоронець Юрій Федоров
3 травня президент Порошенко звільнив з посади начальника служби безпеки президента Управління державної охорони генерал-майора Юрія Федорова.
Далі, своїм указом президент призначив Федорова заступником начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
13 травня секретним указом військовому розвіднику Юрію Федорову присвоєно звання генерал-лейтенант.
Федоров по теперішній час перебуває поруч з президентом і фактично продовжує керувати його охороною. Але його посада  в охороні – генерал-майорська, йому не можна присвоїти більш  високе звання. І ось для того, щоб подбати про близьку людину, Порошенко переводить Федорова у військову розвідку на вищу посаду! Хоча ніякого відношення до військової розвідки Федоров не має взагалі.
Кілька цинічних деталей:
1. Федоров представлений до звання генерал-лейтенанта рішенням міністра оборони С.Полторака, а не свого тепер безпосереднього начальника – глави ГУР В.Бурби.
2. Федоров жодного разу не з’являвся в Гурі, він продовжує охороняти президента.
3. У ГУР Федорова оформили тільки з однією метою – щоб засекретити указ, і не публікувати.
4. Присвоєння звання Федорову – один з рекордів військової кар’єри в Україні – всього тиждень значився в ГУР МО – і вже “заслужив” нове звання! Цікаво, які заслуги Федорова записав міністр в поданні? Це ж може стати підставою для перегляду цього рішення.
Виходить, близькість до високопоставленого тіла – найзручніша кар’єра, не треба ризикувати, не треба служити у військах, проводити ризиковані операції. Військові розвідники ризикують собою, за ними навіть в Києві ведуть полювання російські спецслужби, влаштовують замахиу, але щоб стати генерал-лейтенантом військової розвідки, виявляється, всім цим займатися не треба. Краще охороняти того, хто роздає звання. Просто подаруночок отримав за держрахунок, пенсію трохи вищу за якийсь тиждень тепер може оформити, а що –  можна й так?
Обурливе нахабство і образа офіцерського корпусу в Україні. Ганьба тому, хто так бездарно роздає державні звання, і тому, хто має нахабство такі подачки приймати, ніякого поняття про офіцерську честь у Федорова немає.
Це вже 28-е генеральське звання, присвоєне президентом в травні.
Це, напевно, наймолодший військовослужбовець генерал-лейтенант в Україні, ось вже у кого служба виснажлива …

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *