Луценко скористається сімейним станом – дружина внесе зміни до НАБУ

Зміни в законопроект про НАБУ будуть внесені вже до кінця тижня

Представник Порошенка в Раді Ірина Луценко цього тижня внесе до Парламенту законопроект про зміни до закону про Національне антикорупційне бюро – задля усунення протиріч у роботі цього органу.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко в ефірі одного з українських телеканалів.

«Кажу шановному директору (НАБУ): у тебе є дозвіл суду на зняття інформації з 17 абонентів мобільного зв’язку, а ти зняв зі 114, а значить майже зі 100 чоловік ти зняв інформацію незаконно, що є порушенням конституційних прав і взагалі-то це кримінальна відповідальність, давай це владнаємо… Міняйте закон, але не порушуйте його. Чотири місяці триває ця розмова», – сказав він.

Луценко також зазначив, що зміни в законопроект будуть внесені вже до кінця тижня.

«На цьому тижні скористаюся своїм сімейним станом, моя дружина, народний депутат Луценко внесе необхідні зміни, щоб припинити цю дискусію, якщо цього не змогли зробити ті 10 депутатів, які пікетують мій будинок», – додав генпрокурор.

Нагадаємо, Євросоюз звинуватив Генпрокуратуру у перешкоджанні НАБУ.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України викликала агентів Національного антикорупційного бюро на допит.

Нагадаємо, в неділю генпрокурор Юрій Луценко заявив, що «весь апарат агентів НАБУ є поза законом», а під час роботи вони використовують незаконні методи провокації та контрабандну техніку.

Також генпрокурор звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в незаконній діяльності ФБР на території України.

Раніше повідомлялося, що співробітники Генеральної прокуратури України, які провели обшук в агента НАБУ Катерини у «справі Пімахової», знайшли у жінки три будинки в Конча-Заспі, два автомобілі Porsche, один Lexus та один Maserati.

Після цього керівник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник спростував інформацію про начебто наявність дорогої нерухомості та автомобілів в «агента Катерини».

Гепрокурор Юрій Луценко заявив, що на нього останні 2 тижні чиниться тиск.

Про це він сказав у ефірі програми “Свобода слова”, передає Укрінформ.

 “Останні два тижні на мене чиниться достатньо серйозний тиск і в Україні, і поза межами, щоб я визнав, що є люди, а також сектори в державі, які мають бути поза наглядом за законністю”,  – заявив Луценко.

“Допоки я працюю генпрокурором, то із цим не погоджусь. Я не тримаюсь за свою посаду”, – підкреслив він.

“Я заважаю багатьом, які хочуть жити поза законом. Саакашвілі вважає, що він поза законом. Окремі працівники НАБУ вважають, що їх не можна перевіряти. І там, і там моє завдання – притягувати людей до закону”, – наголосив Луценко.