Євросоюз розробляє механізм припинення безвізового режиму

Причиною такого рішення є внутрішня ситуація в ЄС, а не Україна, запевняють в МЗС.

Європейський Союз має намір розробити механізм припинення безвізового режиму до кінця червня 2016 року. Про це заявила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на засіданні міжпарламентської ради Україна-НАТО”. “Зараз головне для Європейського Союзу – це введення цього механізму тимчасового призупинення безвізового режиму і є консенсус всередині ЄС, що вони до кінця червня повинні вирішити це питання. Саме тому ми зараз разом з Грузією стали заручниками цього питання”, – повідомила вона.

За словами Зеркаль, причиною розробки такого механізму європейською стороною є внутрішня ситуація, а не Україна, оскільки українська сторона виконала всі вимоги, необхідні для надання безвізового режиму. Інша справа, коли виконала. Якби це було зроблено ще рік тому, а не в березні цього року, то ми вже мали б безвізовий режим. Так нардепам дуже не хотілося електронного декларування і т.п….

Нагадаємо, 10 червня на засіданні Ради ЄС не прийняв рішення щодо безвізового режиму для Грузії, України, Косово і Туреччини.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *