Loading...

Євродепутат на Донбасі висловився за поставки Україні озброєння

Депутат Європейського парламенту від Чеської республіки Яромир Штетина вважає, що єдиний спосіб завершення конфлікту в Україні – це постачання військового озброєння. Про це він заявив 19 вересня під час поїздки до лінії фронту в Донбасі, передають Новости Донбасса.

На його думку, мінські домовленості з самого початку неефективні. Також він додав, що проти Росії необхідно посилювати санкції.

Штетина обіймає посаду заступника голови комітету з питань безпеки і оборони. Він, а також ще двоє євродепутатів – Ребекка Хармс і Міхаель Боні – в понеділок відвідали КПВВ “Мар’їнка”, де поспілкувалися з людьми, які намагаються перетнути лінію розмежування.

Нагадаємо, перший віце-спікер ВР, представник України в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації в Донбасі Ірина Геращенко, напередодні заявила про намір показати депутатам Європарламенту “справжній Донбас”.

Пізніше повідомлялося, що візит делегації депутатів Європарламенту з міркувань безпеки вирішено обмежити Києвом і не відправляти парламентаріїв на Донбас.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *