Єдиний підозрюваний у вбивстві 11-річної Даринки Лук’яненко відмовився від своїх свідчень

Засідання перенесли через неявку адвоката Тарасова.

Єдиний підозрюваний у вбивстві 11-річної Даринки Лук’яненко змінив свої свідчення. Тепер він заперечує, що вбивав, і винним себе не вважає.  Це стало відомо сьогодні, на першому судовому засіданні по справі, йдеться у ТСН

Дарина Лук’яненко зникла в рідному селищі по дорозі до танцювального гуртка. Півтисячі правоохоронців та волонтерів шукали її шість днів. Знайшли за кілька метрів від того місця, де її бачили востаннє, на подвір’ї 22-річного місцевого жителя у вигрібній ямі.

Під тиском доказів він зізнався в скоєнні жорстокого вбивства та спробі зґвалтування дівчинки. Нині ж у залі суду від своїх попередніх зізнань хлопець навідріз відмовляється. Твердить – свідчення з нього вибили. Засідання по справі сьогодні відкрили, але одразу перенесли, адже до суду не з’явився адвокат обвинувачуваного. Слухання судді хочуть розпочати завтра, 11 грудня.

“Те що поліція говорила мені, то я і сказав. Я визнавав, бо мені сказали, що якщо я не буду визнавати, коли мене били у відділку, сказали, щоб я визнавав”, – заявив підозрюваний Микола Тарасов.

Як відомо, 11-річна Дарина Лук’яненко із селища Іванівка на Одещині зникла 13 червня, її шукали 6 днів. 19 червня поліція знайшла її тіло у вигрібній ямі. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко. Потім було оприлюднене фото підозрюваного. Ним виявився 22-річний сусід дівчинки, який зізнався у скоєнні злочину.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, поліція вважає основним мотивом вбивства