ЯК ПЕРЕЖИТИ УНІКАЛЬНИЙ КОРИДОР ЗАТЕМНЕНЬ: ТОП-5 ПОРАД

Наприкінці січня та у лютому на землян чекає чи не найунікальніший коридор затемнень, адже один з його “учасників” — так званий блакитний Місяць (детальніше про це явище можна почитати тут). Оскільки коридор затемнень починає справляти свій вплив на землян за тиждень до початку першого затемнення та ще тиждень після другого, час готуватися до такої дивовижі.

Що ж таке коридор затемнень? Це — період між двома або іноді й трьома послідовними затемненнями. З точки зору астрологів, у цей час можна “запрограмувати” своє майбутнє, відсікти минуле і позбавитися набридливих проблем. В езотериці коридор затемнень розглядається як час для досвіду та еволюції душі.

У 2018 році на землян чекає п’ять затемнень, які утворять два коридори — зимовий і літній. Зимовий коридор затемнень розпочнеться 31 січня унікальним повним затемненням блакитного Місяця і закінчиться 15 лютого — частковим сонячним затемненням. Наступного разу затемнення блакитного Місяця відбудеться аж у 2028-му році, а потім — у 2032-му.

Під час затемнень та коридору між ними емоційній фон є дуже нестабільним, нас сильно “штормить”, — їхній вплив на землян є значним. Для того, щоб пройти коридор затемнень без значних втрат — і душевних, і матеріальних, — скористайтеся цими порадами:

Зберігайте спокій: намагайтеся втримувати внутрішній баланс і позитивне мислення, уникайте “поїдання” себе за дрібні провини.
Уникайте серйозних рішень: не починайте нових справ, але якщо вони вже розпочаті, то їх можна продовжувати. Уникайте спонтанних дій і рішень.
Уникайте натовпу: скупчення людей можуть тільки підсилити й без того нестабільні емоції під час коридору затемнення. Ідеальний варіант — спілкуватись із людьми, які вас надихають.
Відпустіть минуле: під час коридору затемнень вам “чомусь” захочеться зателефонувати чи написати колишньому/колишній. Бийте себе по руках за такі думки — в цей період таки доведеться глянути у вічі свої страхам і комплексам та відпустити минуле назавжди. Пам’ятайте, що двічі в одну і ту ж річку увійти неможна, тому не повертайтесь до стосунків, які ви з якихось причин раніше припинили.
Медитуйте: знайдіть час для медитації, під час якої спробуйте відпустити свої думки й вирушити у подорож углиб себе — це допоможе вам визначитися із подальшим майбутнім.
Гарного вам коридору затемнень!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *