ЯК ПЕРЕЖИТИ “ПОЛУНИЧНИЙ” МІСЯЦЬ 28 ЧЕРВНЯ

Полунична” повня несе у собі потенціал для здійснення наших бажань — саме час цим скористатися.
 
На 28 червня припадає повний Місяць першого літнього місяця. Згідно з езотеричними поглядами та календарями, така повня називається “полуничною”.
 
Звісно, в цей день Місяць не буде пахнути звабливою ягодою . Така назва пов’язана із полуницями, які саме дозрівають у цей час. Хоч зараз все змінилося і полуниці вже відішли…Однак основою для таких тверджень є сільськогосподарські календарі різних народів. 
 Полуниця традиційно вважається афродизіаком, тому любовні ритуали у цю повню будуть доречними, як і сексуальні практики. Ця ж повня має нагадати ще й про те, що ми маємо бути достатньо зрілими, щоб відповідати за власні дії та не боятися дивитися в очі правді.

Які ритуали варто виконувати під час “полуничної” повні:

1. “Полунична” повня цьогоріч особлива, адже це період повного Місяця напередодні коридору затемнень у липні та серпні, коли завіса між світами стає тонкою і Всесвіт прихиляє своє вухо до смертних. Грань між світами підходить близько-близько до наших осель, тому жителі потойбіччя та боги чують наші думки і мрії наших сердець. Отже треба добряче себе контролювати.

Слід пам’ятати, що самі собою ваші бажання у реальність не втіляться, однак цьому можна посприяти. Наприклад, запалити свічку білого кольору або рожевого чи червоного відтінку (якщо у вашому бажанні йдеться про любов). Змажте її ефірною олією полуниці (таку можна знати у магазинах, що продають товари з Індії), а шпилькою із червоним наконечником видряпайте на свічці ваше потаємне бажання. Якщо маєте можливість, помедитуйте поруч зі свічкою, поки вона не згорить. А якщо ж ні, то спаліть потім огарки на вулиці або закопайте їх у землю.

2. Всесвіт не любить боргів, адже успіх сприяє вільним. Тому спробуйте до періоду повного Місяця повернути все, щоб позбавитися кармічного тягаря. Також варто заплатити всі рахунки та виконати всі обіцянки, які ви озвучили раніше. Небеса, звісно, можуть дарувати вам щось “авансом”, але у більшості випадків з часом візьмуть потрібну плату, якщо ви не виконаєте того, про що запевняли.
3. Не бійтеся просити чогось у Всесвіту. Період “полуничного” Місяця та наступного коридору затемнень є дуже потужним, тому цілком можливо саме зараз отримати умовний “ключ від всіх дверей”. Будьте щирими та чесними й небеса віддячать вам за ваш вклад. Попрацюйте зі сферою грошей, успіху та захисту, вдаючись до медитацій.
4. Оскільки двері поміж світами будуть розчахнутими, не слід забувати й про темряву у наших душах, що може підсилитися ретроградним рухом Марса, тому не виключено, що під час періоду повні ви відчуватимете сильні внутрішні діалоги, меланхолію тощо. Варто не піддаватися на ці “провокації”, тверезо оцінювати ситуацію, але й не забувати про інтуїцію.
5. Якщо ж говорити про реальні дії, то вшануйте “полуничну” повню… полуницею. Сміливо готуйте смаколики із полуницями, пийте шампанське із полуницями, годуйте одне одного під час прелюдії до сексу полуницями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *