ЯК МІСЬКІ ДЕПУТАТИ ВИКОНУЮТЬ СВОЇ ОБОВ’ЯЗКИ?

Серед численних обов’язків міських депутатів, виписаних у Законі України “Про статус депутатів місцевих рад”, звертає на себе увагу п. 2 ст. 18, який гласить: “Депутат місцевої ради зобов’язаний… брати участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів”. Вашій увазі пропонується аналіз відвідування депутатами сьомого скликання сесійних засідань. Відразу зауважу, що, вна-слідок особливостей реєстрації міських парламентарів у сесійній залі, такий аналіз не є й не може бути точним. Бо обранці громади реєструються на початку засідання. Коли хтось із них запізнився, не має значення на скільки часу, його додатково реєструють і він вважається таким, що бере участь у сесії з самого початку. Так само депутат може піти з засідання чи не з’явитися в другій половині дня, проте він зареєстрований як такий, що брав участь у всьому засіданні. Точнішої системи реєстрації депутатів поки що не запровадили. Тому запропонований аналіз є доволі приблизним. Насправді стан справ з роботою депутатів у раді дещо гірший. Проте приблизне уявлення скласти можна.

За 10 місяців 2018 року було призначено 22 засідання 14 сесій, з них відбулося 20 засідань 12 сесій. 54 позачергова сесія, призначена на 3 серпня, не відбулася через відсутність кворуму. Відповідно, даних реєстрації депутатів ні в офіційній відповіді автору цих рядків, ні на сайті міськради немає. Тоді прийшли 17 депутатів із необхідних 18. Також через відсутність кворуму не відбулася позачергова 60 сесія, призначена на 11 жовтня.

Отож у свіжому номері газети “Діловий Переяслав” ви зможете дізнатися, хто і як з депутатів відвідував сесії міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *