Вже понад 300 осіб захворіли китайським вірусом

Як передає Центральне телебачення Китаю, у Китаї повідомили про збільшення кількості людей, що заразилися новим різновидом коронавірусу до 324.

Раніше повідомлялося про 291 випадок зараження. Осередком нового типу вірусу вважається китайське місто Ухань провінції Хубей, де зареєстровано більшість випадків захворювання — 270. Ймовірно осередок вірусу виник на місцевому ринку морепродуктів.

Смертельний коронавірус, який косить жителів Китаю, може мутувати і поширюватися далі. Про це попередив віце-міністр Національної комісії охорони здоров’я Китаю Лі Бін, передає ВВС. “Хоча шлях передачі вірусу ще не повністю вивчений, існує ймовірність його мутації і ризик подальшого поширення епідемії”, – сказав він.

На даний час є 440 підтверджених випадків зараження цим вірусом, померли вже дев’ять хворих. Він поширився на кілька китайських провінцій, а також за кордоном, у тому числі у США, Таїланді і Південній Кореї.

 Влада Китаю визнала, що країна зараз перебуває на ” найкритичнішій стадії”.
В американському штаті Вашингтон вже підтверджений перший випадок захворювання в Сполучених Штатах новим різновидом коронавіруса, раніше зафіксованому в Китаї.

ВООЗ вже збирає екстрене засідання через новий вірус. 22 січня в Женеві збереться комітет ВООЗ, щоб вирішити, чи варто оголошувати про “надзвичайну ситуацію у сфері охорони здоров’я”.

Міністерство охорони здоров’я України офіційно повідомило Державну прикордонну службу, лабораторним центрам МОЗ по країні і чиновникам в області охорони здоров’я про ситуацію з коронавірусом в Китаї і рекомендації ВООЗ з цього приводу.

Нагадуємо про основні заходи профілактики:

• уникати тісного контакту з людьми, що мають симптоми гострої респіраторної інфекції;

• частіше мити руки з милом, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням;

• уникати тісного контакту з тваринами на фермах або в дикій природі;

• люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил поведінки при кашлі.

Окремі рекомендації розіслані спеціальним установам, з метою раннього виявлення можливих випадків nCoV.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *