Вища кваліфікаційна комісія суддів заявляє, що її заблокували

Вища кваліфікаційної комісії суддів України повідомила, що зранку 20 травня близько 20 осіб “спортивної зовнішності” заблокували вхід до її будівлі

Як сказано в заяві, ті люди назвали себе громадськими активістами, але не зазначили, яку громадську організацію представляють.

“Вони заблокували вхід до будівлі ВККСУ частині членів Комісії”, – повідомило відомство

“Таким чином, сьогодні робота ВККСУ в пленарному складі заблокована, проведення кваліфікаційного оцінювання зірвано”, – додала комісія.

 Про інцидент о 8.40 повідомили Національній поліції.
 

 “Такі дії підривають діяльність судової влади та фактичну реалізацію змін, яких вдалося останнім часом досягти Україні спільно з міжнародними партнерами”, – заявили у ВККС.

Відповідно до порядку денного, Вища кваліфікаційна комісія суддів України о 9:30 мала  провести засідання на вулиці Генерала Шаповала, 9, у Києві.

Передбачалося розглядати питання про кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді суддів: Олександра Вільчинського, Світлани Грабець, Тараса Зайця, Марії Зелінської, Діани Ісаєвої, Андрія Ключника, Максима Лейби, Олени Мозолевської, Ольги Нешик, Вікторії Русанової та Олександра Смольнякова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *