ВИКОНАВЧА ВЛАДА VS ГРОМАДА

На останній позачерговій 56-й сесії ради було чимало виступів депутатів, у яких вони висловлювали бачення нинішньої ситуації в мерії та в місті.

Так, парламентар Василь Гайдак нагадав, що на першому пленарному засіданні 52-ї сесії ради він оголосив заяву, яка була схвалена на спільному засіданні двох депутатських комісій – з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, а також із питань бюджету та фінансів. Метою заяви було надання можливості членам виконкому та працівникам виконавчих органів влади усунути порушення, допущені при підготовці та прийнятті рішення від 31.07.2012 про присвоєння нової поштової адреси багатоквартирному житловому будинку по Новокиївському шосе, 1А, а також рішення від 05.10.2012 про видачу ДСП «Головний селекційний центр України» свідоцтва на право власності на багатоквартирний житловий будинок по Новокиївському шосе, 1Ж. Ці рішення, на думку Василя Григоровича, були прийняті на основі підробленого акта введення в експлуатацію об’єкта державною приймальною комісією. Працівники мерії щодо розгляду звернення депутата Гайдака заявили, що вони не зобов’язані перевіряти істинність документів, які надходять від заявників, і порекомендували парламентарю звернутися до суду. Тобто, не зробили ніяких кроків для усунення вказаних порушень. Тому Василь Гайдак ініціював створення тимчасової контрольної комісії з числа депутатів, яка вивчить правомірність рішень виконкому.

Про те, що цікавило обранців громади і про що саме вони запитували у міського голови та які відповіді отримали чи не отримали на свої запитання, читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переясла”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *