Все пропало: у Криму окупанти визнали провал сезону

В анексованому Криму окупанти почали озвучувати інформацію про туристів, які відвідали півострів, і всі дані серйозно відрізняються. Про це в своєму блозі повідомив Zloy Odessit.

“У Криму окупаційні структури стали публікувати статистику по “не сезону” і у кожної з них вона містить абсолютно різні цифри, що змушує сумніватися в успіху “літа-2017”, – зазначив блогер.

За його словами, вся інформація виходить від російських експертів і має “різну ступінь меду і дьогтю”.

При цьому він пояснив, що в Криму “влада” дуже хитро веде підрахунки туристів, враховуючи весь транспорт, який їде на територію окупованого півострова.

“А тому, в представлених даних засумнівалися навіть у “Російському союзі туріндустрії у республіці Крим і Севастополі”. Причому засумнівалися мінімум на 20%! Виходить, що окупований Крим відвідало в цьому році трохи більше 3 млн туристів? Цілком можливо, адже в середині серпня якийсь глава комітету республіканського парламенту з санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк заявляв про те, що окупований півострів відвідало, за станом на 18 серпня 3,5 мільйонів туристів”, – вважає блогер.

“У підсумку, виходить, що сезон у Криму виправдав свої надії, як ще один із низки провальних. Про точні цифри говорити не доводиться, адже навіть окупанти не можуть в них розібратися і узгодити брехню. Але якщо рекорд і був поставлений, то явно по кількості яка не приїхала, а вже ніяк не навпаки”, – резюмував Zloy Odessit.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *